Logo

Dom na sprzedaż, 244,00 m², oferta nr 9388/3186/ODS

960 000 zł

3 934 zł /m²

Rata 4 492 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 244 m², Polna, Białobiel

Białobiel, Polna

Dom 244,00 m², oferta nr , 9388/3186/ODS, Białobiel, Polna
9388/3186/ODS - zdjęcie nr 0
9388/3186/ODS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja domu 244 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

244,00 m²

Powierzchnia działki:

10 091,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2008

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?