Logo

Dom na sprzedaż, 137,00 m², oferta nr GH693515

1 250 000 zł

9 124 zł /m²

Rata 5 848 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Greathouse

Podpolichno

Dom 137,00 m², oferta nr , GH693515, Podpolichno
GH693515 - zdjęcie nr 0
GH693515 - zdjęcie nr 1
GH693515 - zdjęcie nr 2
GH693515 - zdjęcie nr 3
GH693515 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 137 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

137,00 m²

Powierzchnia działki:

10 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?