Logo

Dom na sprzedaż, 37,00 m², oferta nr CPI-DS-1566-4

280 000 zł

7 568 zł /m²

Rata 1 310 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Capital Invest

Lubliniec, Plebiscytowa

Dom 37,00 m², oferta nr , CPI-DS-1566-4, Lubliniec, Plebiscytowa
CPI-DS-1566-4 - zdjęcie nr 0
CPI-DS-1566-4 - zdjęcie nr 1
CPI-DS-1566-4 - zdjęcie nr 2
CPI-DS-1566-4 - zdjęcie nr 3
CPI-DS-1566-4 - zdjęcie nr 4
CPI-DS-1566-4 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?