Logo

Dom na sprzedaż, 177,40 m², oferta nr 735/4005/ODS

2 919 000 zł

16 454 zł /m²

Rata 13 657 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Sural Nieruchomości

Warszawa, Bielany, Płatnicza / Szepietowska / taras / ogród / garaż

Dom 177,40 m², oferta nr , 735/4005/ODS, Warszawa, Bielany, Bielany, Płatnicza / Szepietowska / taras / ogród / garaż
735/4005/ODS - zdjęcie nr 0
735/4005/ODS - zdjęcie nr 1
735/4005/ODS - zdjęcie nr 2
735/4005/ODS - zdjęcie nr 3
735/4005/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 177.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

177,40 m²

Powierzchnia działki:

202,00 m²

Typ domu:

segment skrajny

Rok Budowy:

1992

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?