Logo

Dom na sprzedaż, 141,90 m², oferta nr PRP-DS-75600

250 000 zł

1 762 zł /m²

Rata 1 170 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Pińczów

Dom 141,90 m², oferta nr , PRP-DS-75600, Pińczów
PRP-DS-75600 - zdjęcie nr 0
PRP-DS-75600 - zdjęcie nr 1
PRP-DS-75600 - zdjęcie nr 2
PRP-DS-75600 - zdjęcie nr 3
PRP-DS-75600 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 141.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

141,90 m²

Powierzchnia działki:

25 300,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1958

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?