Logo

Dom na sprzedaż, 78,37 m², oferta nr BESP-DS-15210-6

720 000 zł

9 187 zł /m²

Rata 3 369 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty BESTATE Nieruchomości

Pabianice

Dom 78,37 m², oferta nr , BESP-DS-15210-6, Pabianice
BESP-DS-15210-6 - zdjęcie nr 0
BESP-DS-15210-6 - zdjęcie nr 1
BESP-DS-15210-6 - zdjęcie nr 2
BESP-DS-15210-6 - zdjęcie nr 3
BESP-DS-15210-6 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 78.37 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

78,37 m²

Powierzchnia działki:

1 083,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1965

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?