Logo

Dom na sprzedaż, 243,00 m², oferta nr 511/14727/ODS

2 390 000 zł

9 835 zł /m²

Rata 11 182 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Place4You

Książenice, al. Olszowa

Dom 243,00 m², oferta nr , 511/14727/ODS, Książenice, al. Olszowa
511/14727/ODS - zdjęcie nr 0
511/14727/ODS - zdjęcie nr 1
511/14727/ODS - zdjęcie nr 2
511/14727/ODS - zdjęcie nr 3
511/14727/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 243 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

243,00 m²

Powierzchnia działki:

1 500,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2022

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?