Logo

Dom na sprzedaż, 310,00 m², oferta nr BS5-DS-314325-1

2 997 000 zł

9 668 zł /m²

Rata 14 022 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bronowice, Bronowice Małe, Olkuska

Dom 310,00 m², oferta nr , BS5-DS-314325-1, Kraków, Bronowice, Bronowice Małe, Olkuska
BS5-DS-314325-1 - zdjęcie nr 0
BS5-DS-314325-1 - zdjęcie nr 1
BS5-DS-314325-1 - zdjęcie nr 2
BS5-DS-314325-1 - zdjęcie nr 3
BS5-DS-314325-1 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 310 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

310,00 m²

Rok Budowy:

1978

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?