Logo

Dom na sprzedaż, 100,40 m², oferta nr SDBIHI514

1 390 000 zł

13 845 zł /m²

Rata 6 503 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Ojrzanów

Dom 100,40 m², oferta nr , SDBIHI514, Ojrzanów
SDBIHI514 - zdjęcie nr 0
SDBIHI514 - zdjęcie nr 1
SDBIHI514 - zdjęcie nr 2
SDBIHI514 - zdjęcie nr 3
SDBIHI514 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 100.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

100,40 m²

Powierzchnia działki:

1 152,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?