Logo

Dom na sprzedaż, 112,00 m², oferta nr VTS-DS-7247

1 098 979 zł

9 812 zł /m²

Rata 5 142 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty VERITAS Nieruchomości

Jasienica, Ogrodowa

Dom 112,00 m², oferta nr , VTS-DS-7247, Jasienica, Ogrodowa
VTS-DS-7247 - zdjęcie nr 0
VTS-DS-7247 - zdjęcie nr 1
VTS-DS-7247 - zdjęcie nr 2
VTS-DS-7247 - zdjęcie nr 3
VTS-DS-7247 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 112 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

112,00 m²

Powierzchnia działki:

1 300,00 m²

Rok Budowy:

1979

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?