Logo

Dom na sprzedaż, 722,00 m², oferta nr R4993963

29 649 007 zł

41 065 zł/m²

Monitoring cen

Dom z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Nueva Andalucia

Dom 722,00 m², oferta nr , R4993963, Nueva Andalucia
R4993963 - zdjęcie nr 0
R4993963 - zdjęcie nr 1
R4993963 - zdjęcie nr 2
R4993963 - zdjęcie nr 3
R4993963 - zdjęcie nr 4
R4993963 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

722,00 m²

Powierzchnia działki:

3 081,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1976

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę