Logo

Dom na sprzedaż, 194,60 m², oferta nr IN434147

1 499 000 zł

7 703 zł /m²

Rata 7 013 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty InVilla Nieruchomości

Nowa Wieś Lęborska

Dom 194,60 m², oferta nr , IN434147, Nowa Wieś Lęborska
IN434147 - zdjęcie nr 0
IN434147 - zdjęcie nr 1
IN434147 - zdjęcie nr 2
IN434147 - zdjęcie nr 3
IN434147 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 194.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

194,60 m²

Powierzchnia działki:

1 795,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?