Logo

Dom na sprzedaż, 120,00 m², oferta nr BS2-DS-314241-2

1 790 000 zł

14 917 zł /m²

Rata 8 375 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Zabłocie, Na Dołach

Dom 120,00 m², oferta nr , BS2-DS-314241-2, Kraków, Podgórze, Zabłocie, Na Dołach
BS2-DS-314241-2 - zdjęcie nr 0
BS2-DS-314241-2 - zdjęcie nr 1
BS2-DS-314241-2 - zdjęcie nr 2
BS2-DS-314241-2 - zdjęcie nr 3
BS2-DS-314241-2 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 120 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

120,00 m²

Powierzchnia działki:

200,00 m²

Typ domu:

kamienica

Rok Budowy:

1914

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?