Logo

Dom na sprzedaż, 423,00 m², oferta nr IN978335

2 500 000 zł

5 910 zł /m²

Rata 11 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty InVilla Nieruchomości

Gdynia, Orłowo, Mysłowicka

Dom 423,00 m², oferta nr , IN978335, Gdynia, Orłowo, Orłowo, Mysłowicka
IN978335 - zdjęcie nr 0
IN978335 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja domu 423 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

10 pokoi

Powierzchnia:

423,00 m²

Powierzchnia działki:

412,00 m²

Typ domu:

kamienica

Rok Budowy:

1934

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?