Logo

Dom na sprzedaż, 220,00 m², oferta nr BS5-DS-315124-27

1 340 000 zł

6 091 zł /m²

Rata 6 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Myślenice

Dom 220,00 m², oferta nr , BS5-DS-315124-27, Myślenice
BS5-DS-315124-27 - zdjęcie nr 0
BS5-DS-315124-27 - zdjęcie nr 1
BS5-DS-315124-27 - zdjęcie nr 2
BS5-DS-315124-27 - zdjęcie nr 3
BS5-DS-315124-27 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 220 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

220,00 m²

Powierzchnia działki:

1 168,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2017

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?