Logo

Dom na sprzedaż, 360,00 m², oferta nr SDNUCU414

1 600 000 zł

4 444 zł /m²

Rata 7 486 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Kobylnica, Młyńska

Dom 360,00 m², oferta nr , SDNUCU414, Kobylnica, Młyńska
SDNUCU414 - zdjęcie nr 0
SDNUCU414 - zdjęcie nr 1
SDNUCU414 - zdjęcie nr 2
SDNUCU414 - zdjęcie nr 3
SDNUCU414 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 360 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Powierzchnia:

360,00 m²

Powierzchnia działki:

645,00 m²

Rok Budowy:

1978

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?