Logo

Dom na sprzedaż, 134,00 m², oferta nr 6823/2089/ODS

1 125 000 zł

8 396 zł /m²

Rata 5 264 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Radom, Kozia Góra, Miodowa

Dom 134,00 m², oferta nr , 6823/2089/ODS, Radom, Kozia Góra, Miodowa
6823/2089/ODS - zdjęcie nr 0
6823/2089/ODS - zdjęcie nr 1
6823/2089/ODS - zdjęcie nr 2
6823/2089/ODS - zdjęcie nr 3
6823/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 134 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

134,00 m²

Powierzchnia działki:

158,00 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?