Logo

Dom na sprzedaż, 316,00 m², oferta nr SDPURY241

6 500 000 zł

20 570 zł /m²

Rata 30 412 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Międzybrodzie Bialskie

Dom 316,00 m², oferta nr , SDPURY241, Międzybrodzie Bialskie
SDPURY241 - zdjęcie nr 0
SDPURY241 - zdjęcie nr 1
SDPURY241 - zdjęcie nr 2
SDPURY241 - zdjęcie nr 3
SDPURY241 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 316 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

316,00 m²

Powierzchnia działki:

3 200,00 m²

Rok Budowy:

2007

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?