Logo

Dom na sprzedaż, 167,00 m², oferta nr 20993

945 000 zł

5 659 zł /m²

Rata 4 421 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Home Partner

Brzezina, Markowa

Dom 167,00 m², oferta nr , 20993, Brzezina, Markowa
20993 - zdjęcie nr 0
20993 - zdjęcie nr 1
20993 - zdjęcie nr 2
20993 - zdjęcie nr 3
20993 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 167 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

167,00 m²

Powierzchnia działki:

553,00 m²

Rok Budowy:

2023

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?