Logo

Dom na sprzedaż, 360,00 m², oferta nr 6656/3098/ODS

2 500 000 zł

6 944 zł /m²

Rata 11 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Marki

Dom 360,00 m², oferta nr , 6656/3098/ODS, Marki
6656/3098/ODS - zdjęcie nr 0
6656/3098/ODS - zdjęcie nr 1
6656/3098/ODS - zdjęcie nr 2
6656/3098/ODS - zdjęcie nr 3
6656/3098/ODS - zdjęcie nr 4
6656/3098/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

360,00 m²

Powierzchnia działki:

1 215,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1984

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?