Logo

Dom na sprzedaż, 175,00 m², oferta nr SDCADE467

1 415 000 zł

8 086 zł /m²

Rata 6 620 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Grabno, Makowa

Dom 175,00 m², oferta nr , SDCADE467, Grabno, Makowa
SDCADE467 - zdjęcie nr 0
SDCADE467 - zdjęcie nr 1
SDCADE467 - zdjęcie nr 2
SDCADE467 - zdjęcie nr 3
SDCADE467 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 175 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

175,00 m²

Powierzchnia działki:

1 195,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?