Logo

Dom na sprzedaż, 350,30 m², oferta nr PAN944877

3 950 000 zł

11 276 zł /m²

Rata 18 481 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Luzino

Dom 350,30 m², oferta nr , PAN944877, Luzino
PAN944877 - zdjęcie nr 0
PAN944877 - zdjęcie nr 1
PAN944877 - zdjęcie nr 2
PAN944877 - zdjęcie nr 3
PAN944877 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 350.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

350,30 m²

Powierzchnia działki:

981,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?