Logo

Dom na sprzedaż, 164,74 m², oferta nr SDLEMY954

390 000 zł

2 367 zł /m²

Rata 1 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Lutry

Dom 164,74 m², oferta nr , SDLEMY954, Lutry
SDLEMY954 - zdjęcie nr 0
SDLEMY954 - zdjęcie nr 1
SDLEMY954 - zdjęcie nr 2
SDLEMY954 - zdjęcie nr 3
SDLEMY954 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 164.74 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

164,74 m²

Powierzchnia działki:

1 232,00 m²

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?