Logo

Dom na sprzedaż, 159,00 m², oferta nr 9386/3186/ODS

1 100 000 zł

6 918 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 159 m², Lutomiersk

Lutomiersk

Dom 159,00 m², oferta nr , 9386/3186/ODS, Lutomiersk
9386/3186/ODS - zdjęcie nr 0
9386/3186/ODS - zdjęcie nr 1
9386/3186/ODS - zdjęcie nr 2
9386/3186/ODS - zdjęcie nr 3
9386/3186/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 159 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

159,00 m²

Powierzchnia działki:

1 500,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2012

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?