Logo

Dom na sprzedaż, 170,73 m², oferta nr 7001/2145/ODS

949 000 zł

5 558 zł /m²

Rata 4 440 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Lider Haus

Łomianki

Dom 170,73 m², oferta nr , 7001/2145/ODS, Łomianki
7001/2145/ODS - zdjęcie nr 0
7001/2145/ODS - zdjęcie nr 1
7001/2145/ODS - zdjęcie nr 2
7001/2145/ODS - zdjęcie nr 3
7001/2145/ODS - zdjęcie nr 4
7001/2145/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

170,73 m²

Powierzchnia działki:

139,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?