Logo

Dom na sprzedaż, 330,00 m², oferta nr 6987/2145/ODS

2 750 000 zł

8 333 zł /m²

Rata 12 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Lider Haus

Łomianki

Dom 330,00 m², oferta nr , 6987/2145/ODS, Łomianki
6987/2145/ODS - zdjęcie nr 0
6987/2145/ODS - zdjęcie nr 1
6987/2145/ODS - zdjęcie nr 2
6987/2145/ODS - zdjęcie nr 3
6987/2145/ODS - zdjęcie nr 4
6987/2145/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

330,00 m²

Powierzchnia działki:

1 064,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2002

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?