Logo

Dom na sprzedaż, 262,00 m², oferta nr 5850/2145/ODS

2 199 000 zł

8 393 zł /m²

Rata 10 289 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Lider Haus

Łomianki

Dom 262,00 m², oferta nr , 5850/2145/ODS, Łomianki
5850/2145/ODS - zdjęcie nr 0
5850/2145/ODS - zdjęcie nr 1
5850/2145/ODS - zdjęcie nr 2
5850/2145/ODS - zdjęcie nr 3
5850/2145/ODS - zdjęcie nr 4
5850/2145/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

262,00 m²

Powierzchnia działki:

400,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?