Logo

Dom na sprzedaż, 345,10 m², oferta nr BLN163111

2 500 000 zł

7 244 zł /m²

Rata 11 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Stefanowo, Letniskowa

Dom 345,10 m², oferta nr , BLN163111, Stefanowo, Letniskowa
BLN163111 - zdjęcie nr 0
BLN163111 - zdjęcie nr 1
BLN163111 - zdjęcie nr 2
BLN163111 - zdjęcie nr 3
BLN163111 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 345.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

345,10 m²

Powierzchnia działki:

1 700,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2010

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?