Logo

Dom na sprzedaż, 232,77 m², oferta nr 6861/2089/ODS

2 450 000 zł

10 525 zł /m²

Rata 11 463 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Radom, Długojów Górny, Lawendowa

Dom 232,77 m², oferta nr , 6861/2089/ODS, Radom, Długojów Górny, Lawendowa
6861/2089/ODS - zdjęcie nr 0
6861/2089/ODS - zdjęcie nr 1
6861/2089/ODS - zdjęcie nr 2
6861/2089/ODS - zdjęcie nr 3
6861/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 232.77 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

232,77 m²

Powierzchnia działki:

5 001,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2022

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?