Logo

Dom na sprzedaż, 120,00 m², oferta nr SDBAKA996

1 050 000 zł

8 750 zł /m²

Rata 4 913 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Busko-Zdrój, Lawendowa

Dom 120,00 m², oferta nr , SDBAKA996, Busko-Zdrój, Lawendowa
SDBAKA996 - zdjęcie nr 0
SDBAKA996 - zdjęcie nr 1
SDBAKA996 - zdjęcie nr 2
SDBAKA996 - zdjęcie nr 3
SDBAKA996 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 120 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

120,00 m²

Powierzchnia działki:

1 300,00 m²

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?