Logo

Dom na sprzedaż, 200,00 m², oferta nr OR017274

10 595 000 zł

52 975 zł /m²

Rata 49 571 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Orfin Nieruchomości

Sopot, Karlikowo, Wyścigi, Langiewicza Mariana

Dom 200,00 m², oferta nr , OR017274, Sopot, Karlikowo, Wyścigi, Langiewicza Mariana
OR017274 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja domu 200 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

200,00 m²

Powierzchnia działki:

946,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?