Logo

Dom na sprzedaż, 106,00 m², oferta nr R4783273

2 670 318 zł

25 192 zł/m²

Monitoring cen

Dom z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, La Cala De Mijas

Dom 106,00 m², oferta nr , R4783273, La Cala De Mijas
R4783273 - zdjęcie nr 0
R4783273 - zdjęcie nr 1
R4783273 - zdjęcie nr 2
R4783273 - zdjęcie nr 3
R4783273 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 106 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

106,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę