Logo

Dom na sprzedaż, 279,00 m², oferta nr R4351414

3 496 845 zł

12 533 zł/m²

Monitoring cen

Dom z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, La Cala De Mijas

Dom 279,00 m², oferta nr , R4351414, La Cala De Mijas
R4351414 - zdjęcie nr 0
R4351414 - zdjęcie nr 1
R4351414 - zdjęcie nr 2
R4351414 - zdjęcie nr 3
R4351414 - zdjęcie nr 4
R4351414 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

279,00 m²

Powierzchnia działki:

46,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę