Logo

Dom na sprzedaż, 160,00 m², oferta nr LUJU202

1 700 000 zł

10 625 zł /m²

Rata 7 954 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Książenice

Dom 160,00 m², oferta nr , LUJU202, Książenice
LUJU202 - zdjęcie nr 0
LUJU202 - zdjęcie nr 1
LUJU202 - zdjęcie nr 2
LUJU202 - zdjęcie nr 3
LUJU202 - zdjęcie nr 4
LUJU202 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

160,00 m²

Powierzchnia działki:

2 500,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2005

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?