Logo

Dom na sprzedaż, 167,00 m², oferta nr SDPOSI239

1 100 000 zł

6 587 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Krosno

Dom 167,00 m², oferta nr , SDPOSI239, Krosno
SDPOSI239 - zdjęcie nr 0
SDPOSI239 - zdjęcie nr 1
SDPOSI239 - zdjęcie nr 2
SDPOSI239 - zdjęcie nr 3
SDPOSI239 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 167 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

167,00 m²

Powierzchnia działki:

3 178,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1969

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?