Logo

Dom na sprzedaż, 113,20 m², oferta nr PAN216491

1 683 000 zł

14 867 zł /m²

Rata 7 874 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Wielki Kack, Kręta

Dom 113,20 m², oferta nr , PAN216491, Gdynia, Wielki Kack, Wielki Kack, Kręta
PAN216491 - zdjęcie nr 0
PAN216491 - zdjęcie nr 1
PAN216491 - zdjęcie nr 2
PAN216491 - zdjęcie nr 3
PAN216491 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 113.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

113,20 m²

Powierzchnia działki:

141,00 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

1999

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?