Logo

Dom na sprzedaż, 260,00 m², oferta nr 586/10945/ODS

3 900 000 zł

15 000 zł /m²

Rata 18 247 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bronowice, Bronowice Małe

Dom 260,00 m², oferta nr , 586/10945/ODS, Kraków, Bronowice, Bronowice Małe
586/10945/ODS - zdjęcie nr 0
586/10945/ODS - zdjęcie nr 1
586/10945/ODS - zdjęcie nr 2
586/10945/ODS - zdjęcie nr 3
586/10945/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 260 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

260,00 m²

Powierzchnia działki:

150,00 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

1996

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?