Logo

Dom na sprzedaż, 68,00 m², oferta nr SDCIGE595

699 000 zł

10 279 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Kozia Góra

Dom 68,00 m², oferta nr , SDCIGE595, Kozia Góra
SDCIGE595 - zdjęcie nr 0
SDCIGE595 - zdjęcie nr 1
SDCIGE595 - zdjęcie nr 2
SDCIGE595 - zdjęcie nr 3
SDCIGE595 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 68 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

68,00 m²

Powierzchnia działki:

595,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?