Logo

Dom na sprzedaż, 164,30 m², oferta nr XYFO354

1 290 000 zł

7 851 zł /m²

Rata 6 036 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Korytów

Dom 164,30 m², oferta nr , XYFO354, Korytów
XYFO354 - zdjęcie nr 0
XYFO354 - zdjęcie nr 1
XYFO354 - zdjęcie nr 2
XYFO354 - zdjęcie nr 3
XYFO354 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 164.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

164,30 m²

Powierzchnia działki:

1 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2009

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?