Logo

Dom na sprzedaż, 480,00 m², oferta nr BARO911

4 500 000 zł

9 375 zł /m²

Rata 21 054 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Konstancin-Jeziorna

Dom 480,00 m², oferta nr , BARO911, Konstancin-Jeziorna
BARO911 - zdjęcie nr 0
BARO911 - zdjęcie nr 1
BARO911 - zdjęcie nr 2
BARO911 - zdjęcie nr 3
BARO911 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 480 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

10 pokoi

Powierzchnia:

480,00 m²

Powierzchnia działki:

704,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2005

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?