Logo

Dom na sprzedaż, 461,62 m², oferta nr 22496

1 999 000 zł

4 330 zł /m²

Rata 9 353 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kołobrzeg

Dom 461,62 m², oferta nr , 22496, Kołobrzeg
22496 - zdjęcie nr 0
22496 - zdjęcie nr 1
22496 - zdjęcie nr 2
22496 - zdjęcie nr 3
22496 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 461.62 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

13 pokoi

Powierzchnia:

461,62 m²

Powierzchnia działki:

447,00 m²

Typ domu:

inny

Rok Budowy:

1989

Data aktualizacji: 2024-12-23

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?