Logo

Dom na sprzedaż, 290,00 m², oferta nr 5193/2145/ODS

1 290 000 zł

4 448 zł /m²

Rata 6 036 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Lider Haus

Kępa Kiełpińska

Dom 290,00 m², oferta nr , 5193/2145/ODS, Kępa Kiełpińska
5193/2145/ODS - zdjęcie nr 0
5193/2145/ODS - zdjęcie nr 1
5193/2145/ODS - zdjęcie nr 2
5193/2145/ODS - zdjęcie nr 3
5193/2145/ODS - zdjęcie nr 4
5193/2145/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

290,00 m²

Powierzchnia działki:

3 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?