Logo

Nowy dom, 127,30 m², oferta nr 5F

1 100 000 zł

8 641 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, ul. Kasprowicza 4

Dom 127,30 m², oferta nr 5F, Osiedle Kasprowicza 4 - domy, Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, ul. Kasprowicza 4
Osiedle Kasprowicza 4 - domy - zdjęcie nr 0
Osiedle Kasprowicza 4 - domy - zdjęcie nr 2
Lokalizacja domu 127.3 m², 5F
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

127,30 m²

Typ domu:

szeregowy

Liczba poziomów:

2

Garaż:

garaż w budynku, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (162,10 m²)

Termin oddania:

druga połowa 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?