Logo

Dom na sprzedaż, 190,00 m², oferta nr 6786/2089/ODS

2 799 000 zł

14 732 zł /m²

Rata 13 096 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Gliczarów Górny, Jurzyste

Dom 190,00 m², oferta nr , 6786/2089/ODS, Gliczarów Górny, Jurzyste
6786/2089/ODS - zdjęcie nr 0
6786/2089/ODS - zdjęcie nr 1
6786/2089/ODS - zdjęcie nr 2
6786/2089/ODS - zdjęcie nr 3
6786/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 190 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

190,00 m²

Powierzchnia działki:

1 454,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2003

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?