Logo

Dom na sprzedaż, 133,94 m², oferta nr 43817

1 499 000 zł

11 192 zł /m²

Rata 7 013 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Fabryczna, Junacka

Dom 133,94 m², oferta nr , 43817, Wrocław, Fabryczna, Junacka
43817 - zdjęcie nr 0
43817 - zdjęcie nr 1
43817 - zdjęcie nr 2
43817 - zdjęcie nr 3
43817 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 133.94 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

133,94 m²

Powierzchnia działki:

149,00 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?