Logo

Dom na sprzedaż, 133,90 m², oferta nr 43813

1 465 000 zł

10 941 zł /m²

Rata 6 854 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Fabryczna, Junacka

Dom 133,90 m², oferta nr , 43813, Wrocław, Fabryczna, Junacka
43813 - zdjęcie nr 0
43813 - zdjęcie nr 1
43813 - zdjęcie nr 2
43813 - zdjęcie nr 3
43813 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 133.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

133,90 m²

Powierzchnia działki:

142,31 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?