Logo

Dom na sprzedaż, 285,00 m², oferta nr 3900/1969/ODS

2 990 000 zł

10 491 zł /m²

Rata 13 989 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Józefów

Dom 285,00 m², oferta nr , 3900/1969/ODS, Józefów
3900/1969/ODS - zdjęcie nr 0
3900/1969/ODS - zdjęcie nr 1
3900/1969/ODS - zdjęcie nr 2
3900/1969/ODS - zdjęcie nr 3
3900/1969/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 285 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

285,00 m²

Powierzchnia działki:

1 069,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?