Logo

Dom na sprzedaż, 413,00 m², oferta nr SDPIMO181

2 980 000 zł

7 216 zł /m²

Rata 13 943 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Jaworze

Dom 413,00 m², oferta nr , SDPIMO181, Jaworze
SDPIMO181 - zdjęcie nr 0
SDPIMO181 - zdjęcie nr 1
SDPIMO181 - zdjęcie nr 2
SDPIMO181 - zdjęcie nr 3
SDPIMO181 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 413 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

413,00 m²

Powierzchnia działki:

2 306,00 m²

Rok Budowy:

2008

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?