Logo

Dom na sprzedaż, 550,00 m², oferta nr PAN635052

2 790 000 zł

5 073 zł /m²

Rata 13 054 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra

Dom 550,00 m², oferta nr , PAN635052, Jastrzębia Góra
PAN635052 - zdjęcie nr 0
PAN635052 - zdjęcie nr 1
PAN635052 - zdjęcie nr 2
PAN635052 - zdjęcie nr 3
PAN635052 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 550 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

12 pokoi

Powierzchnia:

550,00 m²

Powierzchnia działki:

1 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?