Logo

Dom na sprzedaż, 96,00 m², oferta nr 263570

1 194 999 zł

12 448 zł /m²

Rata 5 591 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty WRE Nieruchomości

Karwiany, Jarzębinowa

Dom 96,00 m², oferta nr , 263570, Karwiany, Jarzębinowa
263570 - zdjęcie nr 0
263570 - zdjęcie nr 1
263570 - zdjęcie nr 2
263570 - zdjęcie nr 3
263570 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 96 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

96,00 m²

Powierzchnia działki:

275,00 m²

Typ domu:

segment skrajny

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Dom na sprzedaż, 96,00 m², Karwiany, Jarzębinowa, nr 263570 | Tabelaofert.pl